Moderní obrazy


Zdravím všechny návštěvníky.

Jmenuji se Petr a jsem vlastníkem kavárny v jednom maloměstě ve Středočeském kraji. Nedávno jsem se rozhodl pro rekonstrukci interiéru mé kavárny, jelikož jsem kavárně chtěl dodat nový image a přilákat tak více zákazníků. Cílem nové image bylo, aby můj podnik působil svěžím a moderním dojmem. Pochopitelně tedy rekonstrukce zahrnovala i nový nábytek, vymalování atp. Ovšem bylo potřeba něčím oživit poměrně velké stěny. A tak jsem přemýšlel nad možnostmi.

Známým mi byly doporučeny vícedílné obrazy. Z počátku jsem k tomu byl dost skeptický, protože se mi do mé nové image kavárny nezdálo vhodné zdobit stěny obrazy. Znělo mi to příliš staromódně. Ovšem když jsem si vícedílné obrazy vyhledal na internetu, pochopil jsem, že můj předsudek byl naprosto zbytečný a že tyto obrazy působí luxusním a moderním dojmem.

Velice vážně jsem začal uvažovat nad koupí, a tak jsem se poohlídl po kvalitním českém e-shopu, který bych pro nákup využil. Své hledání jsem ukončil u stránky www.luxusniobrazy.cz, která se zdála být nejlepší variantou na českém trhu. Web na mě působil profesionálním dojmem, ceny více než příjemné. Pro mě jako pro podnikatele, který investoval nemalou částku do rekonstrukce interiéru, by sice nebyla problémem i vyšší částka, ale proč platit víc, když můžete mít takovou hezkou dekoraci skoro za hubičku.

Velkým pozitivem pro mě byl obrovský výběr motivů, takže jsem si mohl vybrat obraz, který zapadá do designu celého interiéru. Více druhů velikostí je také supr, ovšem já jsem už předem byl rozhodnut pro největší variantu, protože místo na stěně je opravdu velké. Tudíž jsem vybral motiv a objednal. Vyřízení mé objednávky a dodávky bylo velice rychlé, což pro mě bylo důležité, jelikož zbytek rekonstrukce již byl hotový a já chtěl kavárnu co nejdříve opět otevřít. Po zavěšení obrazu jsem byl velice spokojen, jak se interiér oživil a přispěl k modernímu vzhledu mé kavárny. Dokonce už jsem slyšel i několik pochval na nový vzhled interiéru a to konkrétně i na zmiňovaný obraz. To potěší a vím, že koupí jsem rozhodně neudělal chybu. Moderní vícedílné obrazy tak mohu doporučit každému, kdo má rád hezké a nové věci.